apartamenty-nad-jeziorem.eu

...niezwykła atmosfera miejsca...

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 

 

Tożsamość administratora

Administratorem danych osobowych jest Spółka – „Schliewe” Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Jeziernym APARTAMENTY NAD JEZIOREM, Tarnów Jezierny 19A, 67-410 Sława.

 

 

Dane kontaktowe administratora

Kontakt z administratorem danych możliwy jest pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub pisemnie na adres siedziby administratora danych.

 

 

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym może Pani/Pan skontaktować się pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub pisemnie na adres siedziby administratora danych.

 

 

Cele przetwarzania i podstawa prawna

Monitoring stosowany jest w celu ochrony mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie objętym monitoringiem, a także ma zapewnić bezpieczny pobyt na terenie ośrodka. Podstawą przetwarzania danych osobowych zbieranych w wyniku stosowania monitoringu jest prawnie uzasadniony interes administratora oraz przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie Spółki.

Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e, f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 4 maja 2016r.).

 

 

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Podane dane osobowe mogą być przekazywane przez Spółkę wyłącznie podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności Gminie Sława,firmom świadczącym usługi obsługi księgowej, firmom świadczącym obsługę prawną  oraz pracownikom Spółki.

 

Okres przechowywania danych

Zapisy z monitoringu przechowywane będą do nadpisania nie dłużej niż 30 dni.

 

Prawa podmiotów danych

Osoba ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. W tym celu należy zwrócić się do Spółki „Schliewe” Sp. z o.o. APARTAMENTY NAD JEZIOREM z siedzibą w Tarnowie Jeziernym, kierując wszelkie wnioski na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, telefon: 22 860 70 86.

 

Informacja o dowolności lub obowiązku podania danych

W związku z określonym wyżej celem przetwarzania danych stosowanie monitoringu jest konieczne i uzasadnione.

 

Informacja o profilowaniu danych

Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.